0722-510-516

תרשים זרימה על קנבס

דפי צביעה של בית דפוס

הכל על הדפסה על קנבס

כולנו זוכרים את הימים, לפני מספר שנים, כאשר היינו מעוניינים בתמונה מוגדלת, היה עלינו לגשת לחנות הצילום הקרובה, להגדיל את התמונה על דף צילום, ולמסגר אותה על מנת שהיא תישמר היטב. בדרך כלל, גם עם המסגרת, ובוודאי שגם בלי, התמונה הייתה מצהיבה לאחר מספר שנים ואינה נשמרת בצורה איכותית.

כיום פלאי הטכנולוגיה מציעים לנו פתרונות אחרים לעיצוב עם תמונות, ובראשן עומדת ההדפסה על קנבס. זוהי הדפסה דיגיטלית ייחודית אשר נעשית על בד מתוח. תמונות מודפסות על קנבס מחזיקות שנים רבות ומקנות מראה אמנותי וחדשני לכל בית ומשרד.

מחיר הדפסה על קנבס


חשוב לדעת כי מדובר בתמונות איכותיות שעוברות תהליך הזרקת דיו, הדפסה על בד הקנבס ומתיחה על גבי קורות עץ. כיום חנויות צילום רבות ובתי דפוס ברחבי הארץ מציעים הדפסה על בדי קנבס במחירים שונים, לרוב המחיר נקבע לפי גודל התמונה, אך גם בעיקר בהתאם למקום בו בחרתם לבצע את ההדפסה.

בדרך כלל לקוחות אשר מעוניינים לערוך הדפסה כזו אינם מתמצאים במיוחד במחירים ולעיתים משלמים מחיר גבוה מעבר למה שהיו צריכים לשלם, מבלי שידעו זאת בכלל. בהתאם לכך, פיק פונג מציעים לכם לשוטט באתר הבית שלהם ולקבל הצעת מחיר אונליין – כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות את התמונה הנבחרת, להזין מידות רצויות (המערכת החכמה תידע להתאים את איכות הרזולוציה והפיקסלים למידות האפשריות) ולקבל את המחיר באופן מיידי, בתוספת הנחה משמעותית על הזמנות דרך האתר.

בית דפוס הדפסה על קנבס

מאידך, ישנם לקוחות אשר חוששים מעט מהזמנה אונליין, ובצדק. יש כאלו אשר מבצעים הזמנה של הדפסה על קנבס בפעם הראשונה, אינם בטוחים כיצד התוצאה תיראה ועד כמה התמונה תהיה איכותית, ומעדיפים להתייעץ עם איש מקצוע. במקרים אחרים, יש כאלו המעוניינים בעיצוב ייחודי, למשל קולאז' תמונות או הדפסה בשחור-לבן סלקטיבי (כאשר התמונה עצמה מודפסת בשחור לבן ופריט אחד בתמונה הוא בצבע).

הדפסה על קנבס במרכז

כאמור, קיימים בתי דפוס וחנויות צילום רבות אשר מציעות שירות זה. קל מאוד לבחור מקום בו ניתן לעשות הדפסה על קנבס, אך יותר קשה למצוא מקום שמציע שירות איכותי ומקצועי במחיר הוגן. מומלץ לערוך חיפוש נרחב לפני שעושים הדפסה על קנבס, מדובר בהשקעה גדולה יחסית והרצון הוא שהתמונה תישמר לאורך זמן ושההדפסה תהיה באיכות גבוהה וחדה.

רצוי לערוך חיפוש מקיף באינטרנט, לקרוא המלצות וחוות דעת ואף לפנות לחברות השונות על מנת לקבל הבהרה על כל שאלה ותהייה.